IRAN OUTSOURCING
TECHNICAL SOLUTIONS
استخدام مهندس نفت

استخدام مهندس نفت

برای استخدام مهندس نفت می توانید از مجموعه بزرگ ایروتکس کمک بگیرید. مهندسین و شرکت های مهندسی داخلی و خارجی ایروتکس در زمینه مهندسی نفت بهترین راه حل را برای پروژه شما پیشنهاد می کنند. با توجه به اهمیت مهندسی نفت ، برای فعالیت در این زمینه چشم انداز روشنی می توان تصور نمود.

اهمیت مهندسی نفت

مهندس نفت با استفاده از فناوری، ریاضیات و اقتصاد به بررسی و طراحی اکتشاف، استخراج، برآورد مخزن و توسعهٔ نفت، گاز و سایر ترکیبات هیدروکربنی از مخازن زیرزمینی و انتقال آنها به پالایشگاه، صنایع پایین‌دستی و مصرف‌کننده‌ می پردازد.

شرکت های نفت و گاز برای طراحی، آزمایش و اجرای روش های کارآمد برای استخراج فرآورده های نفتی از زمین و کف دریا به استخدام مهندس نفت اقدام می کنند. مهندسین نفت به صورت پیوسته با متخصصین رشته های دیگر مانند زمین شناسان کار می کنند تا مکان حفاری، طراحی و ساخت ماشین آلاتی که بیشترین نفت و گاز را استخراج می کنند را کنترل کنند. به دلیل نیاز جهان به انرژی هیدروکربن ها، زمینه های فراوانی برای استخدام مهندس نفت در شرکت های نفتی جهان وجود دارد.

زمینه های کاری مهندسین نفت موارد زیر می باشد:

  • اکتشاف
  • بهره برداری
  • تجهیزات نفتی
  • حفاری
  • مخازن هیدروکربوری

بهترین دانشگاه های دنیا در زمینه مهندسی نفت در آمریکا، انگلستان و نروژ قرار گرفته اند.


ایروتکس جمعی از متخصصین برگزیده در حوزه مهندسی نفت را در خود جای داده است. درصورتی که به دنبال استخدام مهندس نفت برای پروژه خود هستید; متخصصین ایروتکس شامل مهندسین و شرکت های فنی مهندسی در داخل و خارج از کشور می توانند پروژه های شما را به بهترین نحو انجام دهند.

در صورتی که نیاز به مشاوره در این زمینه دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.