IRAN OUTSOURCING
TECHNICAL SOLUTIONS
استخدام مهندس مکانیک

استخدام مهندس مکانیک

برای استخدام  مهندس مکانیک می توانید از مجموعه بزرگ ایروتکس کمک بگیرید. مهندسین و شرکت های مهندسی داخلی و خارجی ایروتکس در زمینه مهندسی مکانیک بهترین راه حل را برای پروژه شما پیشنهاد می کنند. با توجه به اهمیت مهندسی مکانیک ، برای فعالیت در این زمینه چشم انداز روشنی می توان تصور نمود.

اهمیت مهندسی مکانیک

بدون شک گسترده ترین رشته مهندسی، مهندسی مکانیک می باشد. مهندسی مکانیک، کاربرد اصول و تکنیک های حل مسئله مهندسی از طراحی تا تولید به بازار برای هر موضوع است. مهندسان مکانیک با استفاده از اصول حرکت، انرژی و نیرو طاحی های خود را انجام می دهند. آنها اطمینان حاصل می کنند که طرح ها به طور ایمن، کارآمد و با هزینه رقابتی کار می کنند. مهندسان مکانیکی طیف بسیار گسترده ای از فرصت ها را دارند که برای آنها آموزش های بسیار متنوعی می بینند. تحلیل و طراحی سیستم های استاتیکی و دینامیکی سیالات و جامدات، بررسی روش های انتقال انرژی و نیز بهینه سازی های گسترده در تجهیزات مصرف کننده و تولید کننده انرژی بخشی از این مهندسی گسترده و پیچیده است. برخی از زمینه های تخصصی استخدام مهندس مکانیک شامل موارد زیر است:

  • توربوماشین
  • جوش
  • تعمیر نگهداری
  • حرارت سیالات
  • جامدات
  • ساخت و تولید
  • دینامیک کنترل ارتعاشات
  • مهندسی دریا

با توجه با اینکه مهندسی مکانیک موارد بسیار متنوعی را شامل می شود زمینه های استخدام مهندس مکانیک را شاید بتوان بدون اغراق همه صنایع دانست. کمتر صنعتی وجود دارد که در آن حداقل یک مهندس مکانیک مشغول به فعالیت نباشد.

معتبرترین دانشگاه های دنیا در مهندسی مکانیک

بر اساس رتبه بندی QS در مهندسی مکانیک، معتبرترین دانشگاه های دنیا در این زمینه مهندسی به ترتیب زیر می باشند:

(Massachusetts Institute of Technology (MIT

Stanford University

University of Cambridge

(University of California, Berkeley (UCB

Imperial College London

University of Michigan

Harvard University

(National University of Singapore (NUS

University of Oxford

Georgia Institute of Technology

 


ایروتکس جمعی از متخصصین برگزیده در حوزه مهندسی مکانیک را در خود جای داده است. درصورتی که به دنبال استخدام مهندس مکانیک برای پروژه خود هستید; متخصصین ایروتکس شامل مهندسین و شرکت های فنی مهندسی در داخل و خارج از کشور می توانند پروژه های شما را به بهترین نحو انجام دهند.

در صورتی که نیاز به مشاوره در این زمینه دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.