IRAN OUTSOURCING
TECHNICAL SOLUTIONS
استخدام مهندس برق

استخدام مهندس برق

برای استخدام مهندس برق می توانید از مجموعه بزرگ ایروتکس کمک بگیرید. مهندسین و شرکت های مهندسی داخلی و خارجی ایروتکس در زمینه مهندسی برق بهترین راه حل را برای پروژه شما پیشنهاد می کنند. با توجه به اهمیت انرژی برق ، برای فعالیت در این زمینه چشم انداز روشنی می توان تصور نمود.

اهمیت مهندسی برق

مهندسین روزانه در سراسر دنیا در زمینه های گوناگون به نوآوری مشغول هستند. بدون شک مهندسان برق یکی از پیشگامان در این عرصه هستند. مهندسین برق با انواع انرژی و به خصوص برق سر و کار دارند.

یک مهندس برق می تواند به عنوان طراح، سازنده تجهیزات الکتریکی و حتی تعمیرکار کار کند که مشکلات موجود در صنعت برق را حل کند. آن ها می توانند دستگاه های جیبی کوچک یا سوپر کامپیوترهای بزرگ را طراحی کنند. مهندسی برق رشته بسیار گسترده ای است که در زمینه های دیگر مانند سیستم های کنترل، ارتباطات راه دور، کنترل موتور، انتقال قدرت، الکترومغناطیس و پردازش سیگنال نیز در پای آن به وضوح دیده می شود. بنابراین مهندس برق را می توان همواره در خط مقدم توسعه فن آوری های جدید برای صنایع متعددی مانند حمل و نقل، تجهیزات پزشکی، ساخت و ساز و رباتیک دانست. این خود باعث می شود هر روز فرصت های استخدام مهندس برق در صنایع گوناگون بیشتر باز شود. 

معتبرترین دانشگاه های دنیا در مهندسی برق

بر اساس رتبه بندی QS در مهندسی برق، معتبرترین دانشگاه های دنیا در این زمینه مهندسی به ترتیب زیر می باشند:

(Massachusetts Institute of Technology (MIT

Stanford University

(University of California, Berkeley (UCB

University of Cambridge

Imperial College London

University of Oxford

Tsinghua University

(University of California, Los Angeles (UCLA

(National University of Singapore (NUS

شایان ذکر است که دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف در مقطع کارشناسی همواره یکی از بهترین دانشکده های آموزشی دنیا محسوب می شود.


ایروتکس جمعی از متخصصین برگزیده در حوزه مهندسی برق را در خود جای داده است. درصورتی که به دنبال استخدام مهندس برق برای پروژه خود هستید; متخصصین ایروتکس شامل مهندسین و شرکت های فنی مهندسی در داخل و خارج از کشور می توانند پروژه های شما را به بهترین نحو انجام دهند.

در صورتی که نیاز به مشاوره در این زمینه دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.