IRAN OUTSOURCING
TECHNICAL SOLUTIONS
استخدام مهندس کامپیوتر

استخدام مهندس کامپیوتر

برای استخدام مهندس کامپیوتر می توانید از مجموعه بزرگ ایروتکس کمک بگیرید. مهندسین و شرکت های مهندسی داخلی و خارجی ایروتکس در زمینه مهندسی کامپیوتر بهترین راه حل را برای پروژه شما پیشنهاد می کنند. با توجه به اهمیت مهندسی کامپیوتر ، برای فعالیت در این زمینه چشم انداز روشنی می توان تصور نمود.

اهمیت مهندسی کامپیوتر

“انسان باید بیندیشد ولی ماشین باید کار کند.” این شعار اصلی مهندسین کامپیوتر می باشد. مهندسی کامیپوتر از ترکیب علوم کامپیوتر و مهندسی برق استفاده می کنند تا به توسعه تکنولوژی دیجیتال، شبکه سازی کامپیوتری و سیستم های کامپیوتری بپردازند. آن ها به کمک دانش خود در زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری، پلتفرم های کامپیوتری و نرم افزار های  توانمند تری را ایجاد نمایند. به کمک این پلتفرم ها محاسبات بسیار سنگین ریاضی  سریع تر و با خطای بسیار کمتر انجام می شوند. این مهندسی به کمک انسان آمده تا انجام کارهای تکراری و طاقت فرسا را به کامپیوترها واگذار نماید. با توجه به نیاز محاسبات پیچیده تر و با دقت بیشتر در زمان کوتاه تر زمینه های استخدام مهندس کامپیوتر هر روز گسترده تر می شود. مهندسین کامپیوتر در دو زمینه اصلی سخت افزار و نرم افزار فعالیت دارند. رشد سریع نرم افزار ها، برنامه نوسیس تحت موبایل و کلا انجام کارها توسط کامپیوتر به جای انسان باعث افزایش نیاز به استخدام مهندس کامپیوتر در نقاط مختلف جهان شده است. این رشته برای دهه های متمادی تحولی بزرگ در زندگی انسان به وجود آورده است.

معتبرترین دانشگاه های دنیا در مهندسی کامپیوتر

بر اساس رتبه بندی QS در مهندسی کامپیوتر، معتبرترین دانشگاه های دنیا در این زمینه مهندسی به ترتیب زیر می باشند:

(Massachusetts Institute of Technology (MIT

Stanford University

Carnegie Mellon University

(University of California, Berkeley (UCB

University of Cambridge

Harvard University

University of Oxford

Princeton University

ETH Zurich – Swiss Federal Institute of Technology

(National University of Singapore (NUS

 


ایروتکس جمعی از متخصصین برگزیده در حوزه مهندسی کامپیوتر را در خود جای داده است. درصورتی که به دنبال استخدام مهندس کامپیوتر برای پروژه خود هستید; متخصصین ایروتکس شامل مهندسین و شرکت های فنی مهندسی در داخل و خارج از کشور می توانند پروژه های شما را به بهترین نحو انجام دهند.

در صورتی که نیاز به مشاوره در این زمینه دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.