IRAN OUTSOURCING
TECHNICAL SOLUTIONS
استخدام مهندس معماری

استخدام مهندس معماری

برای استخدام مهندس معماری می توانید از مجموعه بزرگ ایروتکس کمک بگیرید. مهندسین و شرکت های مهندسی داخلی و خارجی ایروتکس در زمینه مهندسی معماری بهترین راه حل را برای پروژه شما پیشنهاد می کنند. با توجه به اهمیت معماری ، برای فعالیت در این زمینه چشم انداز روشنی می توان تصور نمود.

اهمیت مهندسی معماری

معماری، هنر و فن طراحی و ساختن بناها، فضاهای شهری و دیگر فضاهای درونی و بیرونی است. مهندسی معماری از مهندسی سازه و ساخت و ساز متفاوت است. در واقع معماری سبک طراحی و شیوه ساخت و ساز ساختمان‌ها و دیگر سازه‌های فیزیکی است. اگرچه عمده بناها نظیر خانه‌ها و مکان‌های عمومی کاملاً در حیطهٔ دانش معماری است، برخی سازه‌ها و بناهای دیگر مانند پل‌ها، کارخانه‌ها و… وجود دارند که در مرزی بین معماری و مهندسی عمران یا معماری و هنر قرار می‌گیرند. مهندسی معماری در واقع تلفیقی از هنر و مهندسی می باشد. نگاهی گذرا به تغییر و تحولات ظاهری سازه های گوناگون اعم از ساختمان ها، پل ها و حتی سازه های صنعتی به خوبی بیانگر رشد این رشته مهندسی هنری می باشد. بنابراین زمینه های استخدام مهندس معماری هر روز بیشتر و بیشتر می شود. چنانچه مهندس معماری دارای ذوق هنری و خلاقیت باشه می تواند فرصت های شغلی بسیاری را به دست آورد. برخی از زمینه های کاری مهندسی معماری شامل موارد زیر است:

  • طراحی داخلی
  • طراحی محوطه
  • طراحی نما
  • معماری سنتی

معتبرترین دانشگاه های دنیا در مهندسی معماری

بر اساس رتبه بندی QS در مهندسی معماری، معتبرترین دانشگاه های دنیا در این زمینه مهندسی به ترتیب زیر می باشند:

(Massachusetts Institute of Technology (MIT

 University College London

(University of California, Berkeley (UCB

Delft University of Technology

Harvard University

University of Cambridge

ETH Zurich – Swiss Federal Institute of Technology

Tsinghua University

(National University of Singapore (NUS

 


ایروتکس جمعی از متخصصین برگزیده در حوزه مهندسی معماری را در خود جای داده است. درصورتی که به دنبال استخدام مهندس معماری برای پروژه خود هستید; متخصصین ایروتکس شامل مهندسین و شرکت های فنی مهندسی در داخل و خارج از کشور می توانند پروژه های شما را به بهترین نحو انجام دهند.

در صورتی که نیاز به مشاوره در این زمینه دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.