IRAN OUTSOURCING
TECHNICAL SOLUTIONS

استارت آپ ایروتکس

استارت آپ ایروتکس با هدف برقراری ارتباط بین صاحبان پروژه با مهندسین و شرکت های مهندسی داخلی و خارجی و با همکاری چند شرکت معتبر داخلی و بین المللی تشکیل شده است. استارت آپ ایروتکس در حال ایجاد بزرگترین بانک مهندسین ، شرکت های فنی مهندسی و پروژه های کشور است.

این استارت آپ پل ارتباطی بین مهندسین، شرکت های فنی مهندسی و صاحبان پروژه داخلی و خارجی است. اولین و تنها مجموعه تخصصی در زمینه خدمات فنی مهندسی است که با هدف رفع نیازمندی های صاحبان پروژه (افراد، شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی) با استخدام بهترین مهندس های حقیقی و حقوقی به وجود آمده است.

  • متخصصین و شرکت های فنی مهندسی می توانند با ثبت نام رایگان در  ایروتکس ، توانمندی های خود را به صاحبان پروژه معرفی کنند.
  • افراد و صاحبان پروژه های سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی با قراردادن پروژه خود در  ایروتکس  به عنوان کارفرما، آن را در معرض دید نیروها و شرکت های متخصص بسیار قرار می دهند تا با انتخاب بهترین گزینه از بین موارد بسیار زیاد داخلی و خارجی، نیازمندی های پروژه خود را به بهترین نحو مرتفع نمایند.
  • استارت آپ ایروتکس آمادگی دارد تا در تامین نیروی متخصص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی و نیز تامین منابع مالی به صاحبان پروژه ها کمک کند.

خدمات عمومی ایروتکس

  •       ارتباط دادن مهندسین و شرکت های فنی مهندسی با صاحبان پروژه ها و بالاعکس
  •       تامین نیروی انسانی برای پروژه ها
  •       تسهیل فرآیند برون سپاری پروژه ها

خدمات ایروتکس برای شرکت های دانش بنیان

  •       شرکت های دانش بنیان  می توانند در سایت ایروتکس مقاله، تبلیغ و یا لوگو به صورت کاملا رایگان داشته باشند.

خدمات ایروتکس برای سایت های علمی

  •       سایت های علمی می توانند به درج مطالب و مقالات سایت خود در ایروتکس بپردازند و این درج مطلب با ذکر منبع از سایت آن ها خواهد بود.

 همکاران بین المللی

در ایروتکس مراکز معتبر بین المللی از آلمان، ایتالیا، انگلستان، چین و روسیه که آمادگی انتقال تکنولوژی به ایران را دارند نیز وجود دارد که تعدادی از شرکت ها در سایت معرفی شده اند.

 استارت آپ ایروتکس توسط تیمی متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسین حرفه ای از شرکت پلنت کانستراکشن کیش (PCK (www.pckco.com با تجربه ۱۰ تا ۳۰ سال  اداره می شود. سال ها تجربه کاری موفق مدیریت پروژه به همراه ارتباطات گسترده ما با متخصصین و مراکز معتبر بین المللی و داخلی پشتیبان اصلی این مجموعه هست.

همه صاحبان پروژه، متخصصین و شرکت های فنی مهندسی می توانند به مجموعه وسیع ایروتکس ملحق شوند.

چنانچه تمایل به استفاده از خدمات استارت آپ ایروتکس را دارید به عنوان کارفرما از این لینک : ثبت نام کارفرما و به عنوان متخصص از اینجا : ثبت نام متخصص شروع کنید. 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید به ما ارتباط برقرار کنید.